Poloviční Hnusák


No, tak jsem se dnes ocitl po dlouhé době na Hřebenáči, což je ideální lokalita pro sběr hnusáků. Jako padesátého Hnusáka jsem si dal cestu Nová přímo, no ten nástup, to je fakt šestka jak cyp:-). No a Rudí Khmérové, taky moc pěkná cesta...takže můžu dle pravidel po 50. úlovku přidat 2 další cesty do seznamu Hnusáků...při listování průvodcem mě zaujal Traverz kolem okolo Hřebenáče, VA2 od Hýska a Pavelky - to se to leze jak to pustí a na rozích Hřebenáče se štanduje???

Aktualizace: No, takže démon ASU už to vylezl a popisuje to takto:
Nástup normálkou asi do půlky stěny a traverz více méně po výrazných policích všemi stěnami opět do normálky, pův. VA2, 2-3 hodiny, 4-5 délek, 1. možný štand v Západní, 2. štand na polici v Cime, 3. štand na polici v Ditě, 4. štand v Tučipově nýtu a poslední délka ve slaňáku normálky...(délky - 7-,6-,8-,6+,4+)

A druhou volbou je cesta od oblíbence Žandy s pěkným názvem Život je zlý sen za 8+/9- na Kateřinském prstu...tak good luck Hnusáci:-)

17 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

chválím výběr a gratulace!
mára

Mrnda řekl(a)...

Buď veleben velký hnusák Petr "Slunce" Pokča....

Anonymní řekl(a)...

Však ASU včera po tom traverzu říkal něco o tom, že to dal na čtyři délky a ruce prý má jak po dvaceti v horách, někteří jsou fakt trošku úchylní, jinak pokud tu cestu od Žandy na Kateřiňáku vyčistíte, nebudu se zlobit:-).Vlk

Anonymní řekl(a)...

Asu je fakt nadšenec:-). Už se na to taky těším.
Pok

Anonymní řekl(a)...

jojo výjiměčně dam tomu Šedivákovi za pravdu...a vzhledem k přesažení 50tky, připojuji dva humusy - Cesta přátel ve sloupu (ale pouze volně! + další podmínky, jako lezení po 4 hodině a zabezpečení bezpečnosti podcházejících) a další nechávam na výber - bud Holubí dům, nebo salve walley....což?
asu

Mrnda řekl(a)...

Ach jo....ASU to je humr výběr!!!

Anonymní řekl(a)...

AAA, koukám že přituhuje:)
A ten hulubí dům chceš taky volně? :))
mára

Anonymní řekl(a)...

salve nebo holubí dům můžeš i volně, ale bude stačit háknout, jinak věřím, že sou to hákůvky reálné, abychom si nekladli nerál. cíle....asu

Anonymní řekl(a)...

ja neumim hakovat:-)
Pok

Anonymní řekl(a)...

hakovani je opruz :)

Anonymní řekl(a)...

no koukám, že to není soutěž pro tvrďáky.....ale budu teda hodný a dám na Viléma, čímž snad potěším nehákovače a hlavně kolečkáře...tedy druhý humus Zdenina na Evropu...a zbytek se povině naučí do příště hákovat!!
asu

Anonymní řekl(a)...

Není ale Cesta Kamaradů nějako ofiko zakázaná?
mára

Anonymní řekl(a)...

viz podmínky nahoře, lezení po 4té odpo a zajištění bezpačnosti podcházejících...vis snad vlk...asu

Anonymní řekl(a)...

vic ne vis..

Anonymní řekl(a)...

Řeknu to takto, lezení nám nad jeskyní zakázala, byť ústně, vedoucí jeskyní paní Jedličková a od té doby ho nikdo nezrušil, díky tomu zákazu Pólo několik let nemohl zkoušet Pohádkové sny, se změnou vedoucí jeskyně přišla i jakási obleva, kdy se dá vpravo lézt po ukončení provozu jeskyní což je v létě okolo 16-17hod. Nad jeskyní se v podstatě neleze dál, protože jde především o bezpečnost lidí pod lezci, znám případ, kdy tam ornitolog monitorující hnízdící poštolky hodil kámen vedle kočárku s dítětem. Takže jednak nelze uvažovat s lezením do 1.7., protože tam hnízdí poštolky a pokud by to někdo chtěl zkusit později, tak si s určitostí musí zajistit dole člověka, který nepustí návštěvníky pod lezce, v případě úrazu si koledujeme o dokonalý zákaz v celém sektoru. Navíc tam nebude prováděna žádná výměna jištění, s tím je nutno počítat.

Mrnda řekl(a)...

Dlaší add on je Schizofrenie a Holubí Vejce=)

foton řekl(a)...

ha, schizofrenie je fajn lehká, aspoň mám další bod bez námahy...ale to Vejce, to je zas kokotina:-)